2019’da Merakla Beklenen Filmler

2019’da Merakla Beklenen Filmler

2019’un ilk aylarında vizyona giren filmlerin yanı sıra, nisan ve mayıs aylarında da 2019’un en iyi filmleri olmaya aday bomba gibi 2 film vizyona giriyor. Aşağıda tanıtımını yapacağımız Avangers Endgame ve Ad Astra filmlerini izlemek için vereceğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

Avengers: Endgame Filmi

26 Nisan 2019’da vizyona girecek olan “Avengers: Endgame” filmi, Fantastik, Bilim Kurgu ve Aksiyon türünde 2019 ABD yapımı bir filmdir. Baş rollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth ve Brie Larson gibi isimler bulunduran filmin yönetmenleri Anthony Russo ve Joe Russo iken, senaristler Stan Lee, Jack Kirby ve Jim Starling’dir. Filmin yapımcısı Kevin Feige, yapım şirketi ise Marvel Studios’tur. Sitemizin asıl konusu film müzikleri olduğundan Avengers Endgame film müziklerinin bestecisi Alan Silverstri’nin ismini vermeden geçemeyeceğiz.

Avengers Endgame Filminin Konusu
Avengers Infinity War’dan sonra Sonsuzluk Eldiveni’nin Thanos tarafından ele geçirilmesi ve kendi dengesini kurmasıyla Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi süper kahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler’in as kadrosu Black Widow, Captain America, Hulk, Thor ve Iron Man’e aralarına yeni katılan Ant-Man umut olacak. İntikam almak için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini seyredeceğiz.

Avengers Endgame İzle

Ad Astra Filmi

24 Mayıs 2019’da vizyona girecek olan “Ad Astra” (Yıldızlara Doğru) filmi, Dram, Fantastik, Bilim Kurgu ve Gerilim türünde 2019 – Brezilya ve ABD ortak yapımı filmdir. Başrollerde Brad Pitt, Ruth Negga, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland ve Jamie Kennedy gibi isimleri seyredeceğimiz filmin yönetmeni James Gray, senaristi James Gray ve yapımcıları Brad Pitt ve Marc Butan’dır. Yine sitemizin asıl konusu olan film müzikleri olduğundan Ad Astra film müziklerinin bestecisi Max Richter’in ismine vermeden geçemeyelim.

Ad Astra Filminin Konusu: Brad Pitt’in canlandırğı Roy McBride karakterinin, 20 yıl önce “uzayda hayat belirtisi” araştırmaya giden babasını bulmaya ve babasının başarısızlık sebeplerini araştırmaya odaklanarak, güneş sisteminin uzak noktalarına doğru yolculuğunu konu alacaktır.

Ad Astra İzle

Bu filmlerin yanı sıra 2018 ve 2019’un Triple Frontier, Rüzgarı Dizginleyen Çocuk ve Andhadhun gibi en popüler netflix filmlerini Türkçe dublajlı izlemek, Free Solo gibi belgeselleri full hd izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 • Triple Frontier filmi, Aksiyon, Dram ve Suç türünde olup eski özel kuvvetler askerlerinin maddi geçim sıkıntılarından dolayı bir araya gelip uyuşturucu baronunun paralarına çökmeyi konu alan bir filmdir.
 • Andhadhun filmi, görme engelli bir piyanistin eski bir film yıldızının öldürüldüğü alanda bulunmasıyla birlikte gerçekleşen bir dizi olayı konu alan komedi ve suç türünde bir hint filmidir. Aynı zamanda 2018 Hindistan En İyi Film ödülünü almıştır.
 • Rüzgarı Dizginleyen Çocuk filmi, 2019 İngiltere yapımı Dram türünde bir film olup, eski bir bisikletin parçalarından rüzgar jeneratörü yapan bir çocuğun ailesini ve köyünü sefaletten kurtarması üzerine olaylar olduğunu özetleyebiliriz.
 • Free Solo Belgeseli, en iyi belgesel oscarını alan Free Solo, ip kullanmadan 914 metre yüksekliğe çıkış ve gerilim dolu sahneler içeren Alex Honnold’un cesaretini gözler önüne sermektedir.

Bunlar gibi birçok NetFlix filmini Türkçe dublajlı ve full HD izlemek istiyorsanız netflix filmleri izle bağlantısını kullanabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: 2019 Filmleri İzle, 2019 En Çok Beklenen Filmler, Avengers Endgame Filmi İzle, Avengers Endgame 2019 İzle, Avengers Endgame 1080P İzle, Ad Astra Filmi İzle, Ad Astra 2019 İzle, Ad Astra 1080p İzle, NetFlix Filmleri İzle, NetFlix Filmi Seyretme Sitesi

Sevdiklerinle Paylaş.

2019’da Merakla Beklenen Filmler” için bir yorum

 • 14 Ağustos 2022 tarihinde, saat 18:18
  Permalink

  ÇOK GÜZEL

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir