Ailecek Şaşkınız Filmi Müzikleri

Ailecek Şaşkınız Filmi Müzikleri

2 Mart 2018’tarihinde vizyona girecek olan/giren Ailecek Şaşkınız, 2018 Türkiye yapımı komedi türünde bir filmdir. Yönetmen ve senaryo Selçuk Aydemir, Murat Cemcir ve Necati Kocabay’dır.
Oyuncu kadrosunda ise, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoglu, Bihter Dinçel, Mustafa Alabora, Çaglar Ertugrul ve Serhat Özcan gibi oyuncular bulunmaktadır. Ailecek Şaşkınız Filminde Çalan Şarkı ise Burhan Çaçan – Yaradana Kurban şarkısıdır. Diğer çalan şarkıları da izledikçe birlikte bulup ekleyeceğiz. Filmin twitter adresi: Ailecek Şaşkınız.

Babasının şirketinin yönetimini devralan Ferhat ve arkadaşı aynı zamanda şirketin finans müdürü Gökhan’ın şirket çalışanları ve hayatlarıyla ilgili eğlenceli olayları izleyeceğiz. Bir gün şirkete dışarıdan yemek alımı için gittikleri için restaurantın sahibiyle tanışırlar ve Ferhat restaurantın sahibinin kızı Elif’e aşık olur. Elif ise sanılanın aksine narin bir kız değil de özel eğitimleri ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri olan bir kızdır. Sert karakterli ve kıvrak zekası ile Ferhat’ı biraz zorlayacaktır. Bunları fragmanları izleyip sağdan soldan okuyup yazdım filmi izlemenizi tavsiye ediyorum.

Ailecek Şaşkını Yaradana Gurban Şarkısı

Ailecek Şaşkınız Fragman 1

Fragman İçin Tıklayınız.

Ailecek Şaşkınız Fragman 2

Fragman İçin Tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: Ailecek Şaşkınız Filmi Müzikleri, Ailecek Şaşkınız Filmi Çalan Şarkılar, Ailecek Şaşkınız Filmi Çalan Müzikler, Ailecek Şaşkınız Soundtrack

Sevdiklerinle Paylaş.

Ailecek Şaşkınız Filmi Müzikleri” için bir yorum

  • 31 Mart 2018 tarihinde, saat 22:42
    Permalink

    Bir şarkı daha vardı. Barış Manço’nun şarkısıydı. Ama adını bilmiyorum. Yazarsanız sevinirim.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir