Hadi Be Oğlum Filmi Müzikleri

Hadi Be Oğlum Filmi Müzikleri

16 Şubat 2018’de vizyona giren Hadi Be Oğlum filminin yönetmeni Bora Egemen, türü dramdır. Oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Sezai Aydın gibi isimler bulunmaktadır. Filme gidenler Hadi Be Oğlum filminde çalan şarkıları yorum bölümünde belirtirse listeyi hep beraber düzenleriz.

Müzik olarak da bununla başlayalım film izlendikçe içinde çalan şarkıları ekleyeceğiz.

Hadi Be Oğlum Filmi Müzikleri

 

Müslüm Gürses – Nilüfer

Feridun Düzağaç – Beni Birakma

Hadi Be Oğlum – Yine Bir Gülnihal (Teaser)

Hadi Be Oğlum Afiş
 

Hadi Be Oğlum Filmi Konusu:

Adından ve görselden de anlaşıldığı gibi film bir baba ve oğlunun hikayesini anlatmaktadır. Hayatını oğlu Efe’ye adayan Ali, balıkçılık yapmaktadır. Ali’nin tutunduğu tek dal olan Efe, yaşıtlarından biraz farklıdır. Gülüp oynamayan, duyduklarına pek tepki vermeyen, iletişim sorunu olan bir çocuktur. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarını içinde taşıyan acılı baba Ali, oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hissetmektedir. En büyük isteği de oğlunun onu anlamasıdır. Ali’nin oğluna olan sevgisi ikisinin de hayatını nasıl şekillendireceğini de filmi izleyerek göreceğiz.

Anahtar Kelimeler: Hadi Be Oğlum Filmi Müzikleri, Hadi Be Oğlum filminde çalan şarkılar, Hadi Be Oğlum Soundtack, Hadi Be Oğlum Şarkıları, Hadi Be Oğlum Parçalar

Sevdiklerinle Paylaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir