Kapı 2019 Çalan Şarkılar

Kapı 2019 Çalan Şarkılar

Dram ve Komedi türündeki Kapı filmi 12 Nisan 2019‘da vizyona girecektir. 2018 – Türkiye yapımı film 110 dk sürmektedir. Kapı filmi müzikleri Güldiyar Tanrıdağlı tarafından bestelenmiştir. Ayrıca Timur Acar “Bir Ay Doğar” isimli şarkıyı seslendirmiştir, aşağıya ekledik. Film vizyona çıkınca filmin müziklerini burada listeleyeceğiz.

Kapı Film Müzikleri

Timur Acar – Bir Ay Doğar – Kapı Film Müziği

Kapı – Fragmanı (12 Nisan’da Sinemalarda)

Kapı Filmi Hakkında

Konusu: Yakup ve Şemsa üç çocukları ve torunlarıyla birlikte Berlin’de yaşayan Süryani bir ailedir. Yirmibeş yıl önce Mardin’den Berlin’e göç etmişlerdir. Yeni hayatlarının mutlu bir gününde Mardin’den bir telefon
gelir. Bu sarsıcı telefon yirmibeşyıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir ve ailenin tüm acıları tazelenir.
Yakup ve Şemsa onları yalnız bırakmak istemeyen torunları Nardin ile birlikte Mardin’e giderler. Bu yolculuk hepsinin kişisel yolculuklarının da başlangıcı olacaktır.
Oyuncular: Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar, Aybüke Pusat, Erdal Beşikçioğlu…
Yönetmen: Nihat Durak
Senaryo & Yapımcı: Filiz Üstün Durak

Anahtar Kelimeler: Kapı Çalan Şarkılar, Kapı Soundtrack, Kapı Film Müzikleri, Türk Film Müzikleri, Film Müzikleri, Kapı 2019 Film Müziği, Kapı 2019 Çalan Müzikler, Kapı 2019 Film Müzikleri

Sevdiklerinle Paylaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir