Kimse Bilmez Çalan Şarkılar

Kimse Bilmez Çalan Şarkılar

Salı akşamları saat 20:00’da Atv’de yayınlanmaya başlayan Kimse Bilmez dizisi dram ve aksiyon türündedir. Bu konumuzda da Kimse bilmez dizi müziklerini ve Kimse Bilmez dizisinde çalan şarkıları listeleyeceğiz. Son bölümde çalan şarkılar için ise dizinin kategorisini takip edebilirsiniz.

Kimse Bilmez Dizi Müzikleri

Kimse Bilmez Müzikleri – Jenerik Müziği

Kimse Bilmez Müzikleri – Pilot

Kimse Bilmez Müzikleri – Tutsak

Kimse Bilmez Müzikleri – Aşk Kıvılcımları

Kimse Bilmez Müzikleri – Sevda’nın Halleri

Kimse Bilmez Dizisi Hakkında

Yapım Firması: Baba Yapım
Yönetmen: Kartal Çidamlı, Ufuk Hakan Eren
Senaryo: Hasan Burak Kayacı
Oyuncular: Keremcem (Ali Hüroğlu), Özgü Kaya (Sevda Eğilmez), Engin Hepileri (Uygar Sarıkaya), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey), Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

Anahtar Kelimeler: Kimse Bilmez Çalan Müzikler, Kimse Bilmez Dizi Müzikleri, Kimse Bilmez Dizi Şarkıları, Kimse Bilmez Film Müzikleri, Kimse Bilmez Son Bölümde Çalan Şarkı, Kimse Bilmez Jenerik Müziği, Kimse Bilmez Fragman Müziği, Kimse Bilmez Tanıtım Müziği, Kimse Bilmez Bu Hafta Çalan Şarkı

Sevdiklerinle Paylaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir