Veer Zaara Filmi Müzikleri

Hint pilotu Veer Pratap Singh, (Shah Rukh Khan) genç bir Pakistan’lı, Zaara Hayaat Khan (Preity Zinta) isimli kızın hayatını kurtarır. Kurtarış aksiyonundan sonra birlikte zaman geçirirler ve Veer, Zaara’nın niye Hindistan’a geldiğini öğrenir. Zaara’nın ailesi eskiden bir öksüz kadına bakmışlar. Bu yaşlı Kadın vefat etmeden önce, Zaara’dan onun küllerini Hindistan’daki bir nehire atmasını ister. Zaara yaşlı kadının dileğini kabul eder ve annesine ve babasına haber etmeden yola çıkar. Hindistana giderken otobüs bir kaza geçirir ve orda işte Veer, Zaaranın hayatını kurtarır.

Zaara, Hint kadının küllerini nehre dökene kadar Veer ona refakat eder. Veer’e minnettar olan Zaara onun kendisinden bir şey istemesini söyler. Veer Zaara’dan bir gününü kendisine ayırmasını ister. Veer bu teklifi kabul eden Zaara’yı kendi kasabasına götürür ve Veer’in ailesiyle Lodi bayramı eğlencelerine katılırlar. Veer bu geceden sonra Zaara’ya aşık olduğunu anlar ve ertesi gün onu geri göndermeden önce Zaara’ya açılacaktır ancak Zaara’yı bulmaya gelen nişanlısı ile karşılaşırlar. Zaara’nın nişanlı ve evlenecek bir kız olduğunu öğrenen Veer’in bütün hayalleri yıkılır. Yinede istasyonda Zaara’ya aşık olduğunu söyler ve kendisini her zaman bekleyecek,kendisi için canını verebilecek olduğunu söyler ve ayrılırlar. Ancak aşkları burada bitmemiştir. Pakistan’a dönen Zaara’nın da kalbinde bu aşk alevlenmeye başlar. Zaara’nın en yakın arkadaşı Sebo, Veer’i arayıp onu Pakistan’a çağırır. Zaara’nın ona aşık olduğunu ve Zaara’nın evlenmeden gelip önce onu götürmesini istediği belirtir. Bunu duyan Veer bir saniye bile beklemeden çok sevdiği mesleğinden istifa ederek Pakistan’a gider.

Zaara’nın nişan namazı sırasında Veer ortaya çıkar ve herkesin içinde Zaara ve Veer sarılırlar. Ortalık karışır ve Zaara’nın babası şok geçirip yatağa düşer. Zaara’nın bu evliliği babasının partisinin yükselişi ve ailesinin itibarı için çok önemlidir. Ayrıca bu evlilik olmazsa babasının bir şok daha geçirme ve bu defada ölme ihtimali de vardır. Zaara’nın babasının bu durumu ve gerek ailesinin gerekse karşı tarafın tehditleri nedeniyle Veer ve Zaara aşklarından vazgeçmek zorunda kalırlar ve birgün yeniden buluşmak üzere ayrılırlar.

Bu ayrılıktan sonra ülkesine dönmek üzere olan Veer, Zaara’nın nişanlısı tarafından kurulan bir komploya kurban olur ve Hint ajanı suçlamasıyla hapse atılır. Zaara’da nişanlısıyla evlenmez. 22 yıl sonra bir kadın avukat tarafından suçsuzluğu ispatlanan Veer, serbest bırakılır. Yine bu avukat sayesinde Zaara’la birleşirler ve Hindistandaki kasabalarına yerleşip kalan ömürlerini mutlu geçirirler.

Do Pal Ruka khwabon Ka Karwan Film Müziğini dinlemek için tıklayınız.

Müziği Dinlemek İçin Tıklayınız.

Tere Liye Film Müziğini dinlemek için tıklayınız.

Müziği Dinlemek İçin Tıklayınız.
Sevdiklerinle Paylaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir