Transformers Filmi Müzikleri

Transformers Filmi Müzikleri (I. II. III. IV. V)

Filmde hangi sahne olursa olsun, her karede dinlediğimiz müzikler ayrı bir güzel belki de kendimizi uzaya ya da bilim kurguya yakın hissettiğimiz için bize daha bir hoş geliyordur. Bir diğer film müzikleri ustası Steve Jablonsky’ı da anmak gerekir. Transformers filmlerinde sevilen, kulağa hoş gelen müzikleri sizler için derledik…

Transformers, aynı adlı çizgi dizisinden uyarlanan yönetmenliğini Michael Bay’in yaptığı, Shia LaBeouf ve Megan Fox’un başrollerini paylaştıkları aksiyon filmi. Steven Spielberg film’in yardımcı yapımcısıdır.

Farklı mekanizmalara dönüşebilme yetenekleri olan robotların yaşadığı gezegen, aslında iki farklı cepheye bölünmüştür. İyi ve kötü robotlar olarak farklı hedeflerin peşinde koşan bu Transformer’lar, gezegenlerindeki yakıt stoklarının azalması sonucu, uzayda farklı yakıt kaynaklarının arayışı içine girerler.

Ve tabii ki bu arayış, kimyasallar ve gerekli yakıt mineralleri açısından son derece zengin olan dünyamıza düşürecektir yollarını. Kolaylıkla otomobillere, uçaklara, deniz taşıtlarına, kamyonlara dönüşebilme yeteneği olan bu robotlar, dünyaya gelerek bu kaynakları ele geçirebilmek için bir savaş başlatacaklardır. Kötü ruhlu robotlar Decepticonlar’ın tek isteği kendi isteklerini elde edebilmek için dünyayı yok etmektir. Tabi yine karşılarında iyi robotlar ve onların başı Optimus Prime’ı bulacaklardır.

Anahtar Kelimeler: Transformers Film Müzikleri, Transrofmice Film Müzikleri, Transformırs Film Müzikleri, Transormırs Film Müzikleri, Transformırs Şarkıları, Transformers Soundtracks, Transformers 1 Müzikleri, Transformers 2 Müzikleri, Transformers 3 Müzikleri, Transformers 4 Müzikleri, Transformers 5 Müzikleri

Sevdiklerinle Paylaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir