Umudunu Kaybetme Filmi Müzikleri

Umudunu Kaybetme Filmi Müzikleri

2006 yılında ABD’de vizyona giren ancak Türkiye’de 2 Mart 2007 tarihinde vizyona giren Umudunu Kaybetme (The Pursuit of Happyness) filmi ülkemizde beklenenden çok beğeni aldı. İMDB puanı 8.0/10 olan filmin türü Aile, Biyografı ve Dram olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 117 dakika olan filmin sonundaki sahne birçok kişinin gerçekten gözlerinin dolmasına neden oluyor.

Umudunu Kaybetme Çalan Şarkılar

The Pursuit Of Happyness Soundtrack – Sıralı Tüm Müzikler

Umudunu Kaybetme Filmi Müzikleri Listesi

1. Opening  3:09
2. Being Stupid  1:39
3. Running  1:30
4. Trouble at Home  1:30
5. Rubiks Cube Taxi  1:53
6. Park Chase  2:29
7. Linda Leaves  4:02
8. Night at Police Station  1:36
9. Possibly  1:45
10. Where’s My Shoe  4:20
11. To The Game / Touchdown  1:37
12. Locked Out  2:20
13. Dinosaurs  2:40
14. Homeless  1:55
15. Happyness  3:50
16. Welcome Chris  3:45

Umudunu Kaybetme Filmi Hakkında

Başrolde filmleriyle tüm dünyada beğeni kazanan Will Smith oynarken kendisine gerçek oğlu Jaden Smith eşlik ediyor. Gerçek oğlu ile çektiği bu film sonrasında birlikte film çekmeye devam eden Will Smith oğlunun kendisinden daha iyi bir oyuncu olmasını hedeflediğini söylüyor. Yönetmenliğini Gabriele Muccino’nun üstlendiği filmin konusu Cris Gardner (Will Smith) isimli başrol oyuncusunun ailesini oldukça zor maddi imkanlarla ayakta tutmaya çalışmasıyla başlıyor. Hastanelere tıbbi cihaz satışı yapan Gardner bu işe başladığından beri 1 tane bile cihaz satışı yapamıyor. Bu durumdan kurtulmak isteyen eşi de kendisini terk edince oğlu ile başlayan bir sürece giriyor. Satış kabiliyetini kullanarak hiçbir ücret almadığı bir borsa şirketinde zorlukla stajyerlik programına başlar. Hem oğluna bakmak zorunda kalan baba hem de para kazanıp aynı zamanda staj programına devam etmek zorunda kalır. Filmin son kısmı ise gerçekten dram türündeki filmlerin Nirvana’sını oluşturduğunu söyleyebiliriz. Umudunu Kaybetme Film müziğinin bestecisi Andrea Guerra’dir.

Anahtar Kelimeler: Umudunu Kaybetme Filmi Müzikleri, Umudunu Kaybetme Filmi Müziği, Umudunu Kaybetme Filmi Şarkılar, The Pursuit of Happyness Soundtracks, The Pursuit of Happyness Film Music, The Pursuit of Happyness Theme Soungs

Sevdiklerinle Paylaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir